SGE-225-3-0640 01250M-01250F
5S-SGE-225-3-0640 01250M-01250F
SGE-225-3-0640 01250M-01250F
SGE-225-3-0640 01250M-01250F
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated